COŞKUN ALTINYAKIT A.Ş.

COŞKUN ALTINYAKIT A.Ş. (CAŞ)

TAM 25 YILDIR RENAULT'NUZA İYİ BAKIYORUZ

Renault'un ülke geneline yayılmış Yetkili Servislerinden birisi olan Coşkun Altınyakıt A.Ş. (CAŞ), özel alet-ekipman ile donatılmış Renault eğitimli uzman personeli ve 1985 yılında RENAULT-MAİS'ten aldığı Yetki Belgesi ile tam 25 yıldır müşterilerine hizmet veriyor.

Coşkun Altınyakıt A.Ş. (CAŞ) Renault servisi çalışanları, aracınızı ilk günkü gibi en iyi şekilde koruyabilmeniz için üretici firma tarafından öngörülen her Renault araca uygun ve özel bir bakım programı sunmaktadır. Aracınızın bakım ve onarım işlemlerini RENAULT teknik eğitimlerini almış, RENAULT özel teşhis cihazlarını kullanabilen teknisyenlerimiz ile gerçekleştiriyor, tam koruma ve garanti sağlıyoruz.

Coşkun Altınyakıt A.Ş. (CAŞ)'a gelmek için çok nedeniniz var. En önemli nedeniniz, RENAULT-MAİS'ten aldığımız ve 25 yıldır gururla taşıdığımız YETKİ BELGE'miz...


DACIA'NIZA İYİ BAKIYORUZ

Dacia'nın ülke geneline yayılmış Yetkili Servislerinden birisi olan Coşkun Altınyakıt A.Ş. (CAŞ), özel alet-ekipman ile donatılmış eğitimli uzman personeli ile müşterilerine hizmet veriyor.

Renault Grubu bünyesinde 7 yılda dünya çapında başarı yakalayan Dacia otomobilleri, temel standart olan güvenilirlikten ödün vermeden en uygun fiyatlarla Türkiye pazarının vazgeçilmez markalarından biri olmuştur.

Dacia müşteri taahhütü:

Doğru fiyat:

Beklentileriniz ne olursa olsun, Dacia’da fazlasını bulacaksınız. Ona kolayca ulaşıp, uygun bakım ve kullanım maliyetlerini, ekonomik motorlarını görüp, konforunu yaşadığınızda, ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Geniş iç mekan:

Dacia, otomobillerde genişlik ve konforu bir araya getirdi. Her ihtiyaca göre modüler özellikler sunan Dacia otomobilleri, oturma alanlarını yükleme alanlarına dönüştürme konusunda oldukça becerikli.

Güvenilirlik:

Yol şartları ne olursa olsun, Dacia’nızın dayanıklılığı ile emin ellerdesiniz. Bu yüzden Dacia sizlere, Renault güvencesiyle 3 yıl ya da 100.000 km garantisini rahatlıkla veriyor.

Dacia: kolay ulaşırsın, zor vazgeçersin.


KURUMSAL ANLAŞMALAR


Kalite, zaman, iş gücü değerlerinin ön planda olduğu günümüz koşullarında, Coşkun Altınyakıt A.Ş. (CAŞ) Renault ve Dacia olarak Servis, Yedek Parça ve Renault Yardım hizmetlerimiz ile sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız.Kurumsal yapınızın ihtiyaçlarını doğru tespit etmek ve uygun çözümler önermek için yanınızdayız.


YOL YARDIMI

Yol Yardım servisimiz 08.30 -- 18.00 saatleri arasında hizmetinizde. Tek yapmanız gereken, 08.30 -- 18.00 saatleri arasında 0-312-278 06 01 numaralı telefondan bize ulaşmak.


ÇEKİCİ HİZMETİ

Çekici uygulamamız 24 saat hizmetinizde. Tek yapmanız gereken, 0-312-278 06 01 numaralı telefondan bize ulaşmak.


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00

Cumartesi: 08:30 - 17:00